ANGIELSKI dla BASISTÓW: Moduł 1 “CZYM GRAMY?”

Zdobywaj wiedzę i umiejętności, jak grać na basie także w j. angielskim!

Naucz się ponad 100 typowych słów i zwrotów w j. angielskim dotyczącym tego CZYM GRAMY na basie, tj. nazw wszystkich elementów gitary basowej oraz części ciała.

Zawartość (program) kursu znajdziesz w zakładce PROGRAM.

Cechy tego kursu:

  • najważniejszym elementem kursu jest wideo szkoleniowe, w którym poznasz nazwy części gitary basowej oraz części ciała w j. angielskim (wymowę i pisownię)
  • przy każdym elemencie pojawiają się napisy  – uczysz się też pisowni
  • wideo możesz zatrzymywać w każdym momencie i powtarzać słówka
  • po objerzeniu wideo przechodzisz na zestawu ćwiczeń, w których pracujesz z nowo poznanym słownictwem
  • celem ćwiczeń jest to, żebyś zapamiętał/a na tyle aby móc je używać w praktyce
  • ćwiczenia pozwolą Ci zarówno na zrozumienie tych słów, ale także na użycie w mowie i piśmie

Dla kogo jest ten kurs?

Ten kurs jest dla Ciebie jeśli chcesz zacząć grać na gitarze basowej lub tez zwiększyć swoją wiedzę i umiejętności z anglojęzycznych podręczników oraz kursów online, a także z tego, co oferuje YouTube.

Każdego dnia powstają na świecie nowe, ciekawe materiały do nauki gry basie i w większości są to materiały w j. angielskim, więc dlaczego Ty nie miałbyś z nich korzystać.. Jeśli znasz mniej lub bardziej j. angielski to na pewno potrzebujesz wsparcia, jeśli chodzi o fachowe słownictwo.

Masz przed sobą pierwszy moduł kursu ANGIELSKI dla BASISTÓW o tytule” CZYM GRAMY?

W kolejnych modułach nauczysz się nazw wszystkich czynności związanych z grą na basie, w zatem JAK GRAMY? W kolejnych modułach przedstawiam TERMINOLOGIĘ MUZYCZNĄ, zarówno tę ogólną, jak i typowo związaną z grą na basie.

WPROWADZENIE

1
ELEMENTY KURSU: ANGIELSKI dla BASISTÓW
W MODULE 1 kursu ANGIELSKI dla BASISTÓW znajdziesz:wideo szkoleniowe (ok. 20 min) z objaśnieniami elementów gitary basowej w j. angielskim oraz nazwy części ciała zaangażowane w grze na basie; wideo zawiera wymowę i napisy prezentowanych słów i wyrażeń (nauczysz się prawidłowej wymowy i pisowni).Po obejrzeniu wideo będziesz mógł zrealizować przygotowany dla Ciebie zestaw ćwiczeń, dzięki któremu ZAPAMIĘTASZ słowa i wyrażenia z filmu szkoleniowego (nauczysz się je zarówno ROZUMIEĆ, jak i MÓWIĆ i PISAĆ)

WIDEO SZKOLENIOWE (ok. 20 minut)

1
WIDEO: ANGIELSKI. dla BASISTÓW: Moduł 1
20
Ta lekcja zawiera wideo szkoleniowe, w którym opowiadam o poszczególnych elementach gitarach basowej, wypowiadam nazwy w języku angielskim, a na ekranie pojawiają się napisy wypowiadanych nazw, abyś nauczył się też ich prawidłowej pisowni (np. aby móc bez problemu korzystać z angielskich podręczników do nauki gry na basie). Ponadto w wideo omawiam części ciała, które zaangażowane są w grę na basie, a ponadto wymieniam rodzaje drewna używanego do budowy gitar basowych (obrazki też są ;) ). W sumie poznajesz w tym module ponad 100 słów i wyrażeń TYPOWYCH w GRZE NA BASIE

ĆWICZENIA NA ZAPAMIĘTANIE SŁÓWEK Z WIDEO

1
ĆWICZENIA: ANGIELSKI dla BASISTÓW: Moduł 1
60
W części ĆWICZENIA otrzymasz dostęp do zestawu ćwiczeń językowych, które pozwolą CI na zapamiętanie słów i wyrażeń z wideo szkoleniowego. Są to ćwiczenia, które nauczą Cię wymowy tych wyrażeń, rozumienia tych słów wyrażeń (tłumaczenie z angielskie na polski) oraz samodzielne tłumaczenie z j. polskiego na angielski. Na koniec możesz wykonać test i sprawdzić ile pamiętasz!

Dodaj opinię jako pierwszy.

Proszę się zalogować, aby napisać opinię
ANGIELSKI dla BASISTÓW: Moduł 1 “CZYM GRAMY?”
Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają prawidłowe działanie strony, funkcje społecznościowe, analizę ruchu na stronie i prowadzenie działań marketingowych. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies?